Kitap Satış Noktaları

Belgelerle; Şenkaya İlçesinin kurucusu, Oltu Şura Hükumeti ve Cenubi Garbi Kafkas Cumhuriyeti Milletvekili, elinde silah- belinde bomba ile gece gündüz Ermeni çeteleri ile mücadele eden, “Sarı Karton Projesinin” mimarı Hüseyin Köycü’nün hayatı ve hizmetleri, Şenkaya yöresisin tarihi, coğrafyası, adet, gelenek ve görenekleri, yemek kültürü, tarihi ve turistik yerleri, Sarıkamış Harekatının ayrıntıları ve doğru sanılan (bilinen) yanlışları ,yörede yapılan Ermeni mezaliminin (köy- köy) ayrıntıları ve Şenkaya’nın diğer yönlerini anlatan kitabımız çıktı. . İndirimli almak isteyenler :

Mesai saatleri içinde “Platanus Yayınevinin” 0 552 926 65 61 numaralı telefonuyla irtibat kurabilirler. Teşekkürler.

*****

İndirimli satın almak isteyenler mesai saatleri içinde ; “PLATANUS YAYINEVİNİN 0 552 926 65 61 NUMARALI VEYA AŞAĞIDA BAĞLANTISI VERİLEN KİTAP MÜPTELASI YAYINEVİNİN 0 538 689 19 24 NUMARALI TELEFONUNU ” arayarak temin edebilirler.

(Not: Yazarın telefonu: 0 505 580 98 71)

Kitabın diğer satış noktası ve özellikleri için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız:

Örtülü Köyü’ünden Şenkaya İlçesine Uzanan Aydınlık Yolun Mimarı Hüseyin Köycü Ve Diğer Yönleriyle Eğitim ve Bilim Pınarı Şenkaya I Kitap Müptelası I Müptelası Olacaksınız I 300 Bin Çeşit Kitap I Stoktan Teslimat I Kredi Kartına 12 Ay Taksit I Hızlı Kargo (kitapmuptelasi.com.tr)

KİTABIN ÖZELLİKLERİ

“Eğitim-Öğretime susamış, yeniliklere açık, okumadan başka çaresi bulunmayan Şenkaya halkına önayak olan, 1929 yılında hazırladığı Sarı Karton Projesi ile eğitimin tohumlarını eken, Örtülü Köyü’nden Şenkaya’ya uzanan aydınlık yolun mimarı olan, olağanüstü çabalarını sonucu olarak, Şenkaya’yı Doğu Anadolu’da okuma-yazma oranı bakımından üst sıralara taşıyan Hüseyin Köycü’yü rahmet ve minnetle anıyoruz. Oğlu, Prof. Dr. Coşkun Köycü’nün ifadesiyle; “Şenkaya bir sınıf, Köycü o sınıfın öğretmenidir. Köycü katıksız bir Atatürkçüydü. Atatürk’ün fikir ve eylemlerinde biraz da kendini bulan Köycü, onu en iyi anlayan ve yorumlayan kişilerdendir. Başka bir ifadeyle Şenkaya bir sınıf , Köycü o sınıfın öğretmeni, Şenkaya Gazetesi ise o sınıfın ana ders kitabıdır.

Eser Adı:Örtülü Köyü’ünden Şenkaya İlçesine Uzanan Aydınlık Yolun Mimarı Hüseyin Köycü Ve Diğer Yönleriyle Eğitim ve Bilim Pınarı Şenkaya.

Yazar: Selahattin Altaş

Yayınevi: Platanus Publishing

Orijinal Adı : 

Orijinal Dil:TÜRKÇE

Dizi Adı: Platanus

Türü:İnceleme- Araştırma

Cilt Bilgisi: Karton Kapak

Kağıt Bilgisi: Enso 60 Gr.

Basım Tarihi: Aralık 2021

Basım Bilgisi:1

Sayfa Sayısı: 344

Kitap Boyutları: 13,5 X 21

Kitap Ağırlığı : 200 gr gibi

ISBN No: 978-625-7525-98-5

Barkod No: 9786257525985

Etiket: 98 TL

Çıkış tarihi : Aralık2021

Ön Sipariş (temin) tarihi :24.12.2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir