Şenkaya Yöresi İle İlgili Sosyal Medya Paylaşımları

YILLAR ÖNCE ANILARDA KALAN GÜZEL MUHABBETLER. VURAL ABİNİN SAZ RESİTALİNİ MUTLAKA İZLEYİNİZ.(Metin Öztürk’ün paylaşımı )


Turan Aktürk Paylaşımı

Şenkaya ''dan Görüntüler izleyelim.

Şenkaya ''dan Görüntüler izleyelim. Bu yayın önceki yıllarda çekilmiş görüntülerdir. Ozaman korona yoktu.inş.o günler yakındır. Hemşerilerimizin yayinimiza olan ilgisine teşekkür ediyorum.ara ara yapacağız.saygilarimizla

Posted by Turan Aktürk on Tuesday, July 7, 2020

Şenkaya İlçesi Pancırot (İnceçay) Köyünden İsmet Karabulut babasından ve dedesinden dinlediği ;Sarıkamış Harekatı ve Pancırot Köyünde yapılan Ermeni mezalimi konusunu anlatıyor.İlerlemiş yaşına rağmen bugün dinlemiş gibi herşeyi hatırlıyor.Kendisine teşekkür eder,uzun ömürler dileriz.Teşekkürler.(Selahattin Altaş Paylaşımı)

Şenkaya İlçesi Pancırot (İncesu) Köyünden İsmet Karabulut babasından ve dedesinden dinlediği ;Sarıkamış Harekatı ve Pancırot Köyünde yapılan Ermeni mezalimi konusunu anlatıyor.İlerlemiş yaşına rağmen bugün dinlemiş gibi herşeyi hatırlıyor.Kendisine teşekkür eder,uzun ömürler dileriz.Teşekkürler.

Posted by TC Selahattin Altaş on Saturday, June 1, 2019

Şenkaya İlçesi Pancırot (İncesu) Köyünden İsmet Karabulut babasından ve dedesinden dinlediği ;Sarıkamış Harekatı ve Pancırot Köyünde yapılan Ermeni mezalimi konusunu anlatıyor.İlerlemiş yaşına rağmen bugün dinlemiş gbi herşeyi anlatıyor.Kendisine teşekkür eder,uzun ömürler dileriz.İki bölümde anlatıyor.İkincisi ilerde yüklenecektir.Teşekkürler.

Posted by TC Selahattin Altaş on Thursday, May 30, 2019

Sayfanın hazırlanmasına devam ediliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.