Hayvanlar Alemi.Ve diğerleri

Sen At Dersin Önemsemezsin Tabi ,Bak Ağzında Kırıp Kime Yediriyor,Sırtında Onca Yük Varken. ! 😊

Posted by Larende on Sunday, 28 June 2020

Hayvanlar da doğanın bir parçasıdır. Onların da en az insanlar kadar yaşamaya hakkı vardır.

Posted by Mustafa Balbay on Monday, 12 October 2020

Zor hayat şartlarıyla mücadelem ve ben😂😂😂🤣🤣🤣

Posted by ÖMRÜM OL on Tuesday, September 15, 2020
AMAZING INDIAN FARMER'S TECHNOLOGY

İNANILMAZ HİNT ÇİFTÇİNİN TEKNOLOJİSİ

Posted by Kadın&Adam on Sunday, September 20, 2020

Sincapların Milyonlarca Ağaç Diktiğini Biliyormuydunuz .?…BİZLERİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN LÜTFEN www.radyo44.com.trYoutube.com/radyo44facebook.com/radyo44facebook.com/Tv44www.instagram.com/radyo44Twitter.com/44radyowww.facebook.com/Puturgem/…👉Whatsaap 0532 066 73 44👈

Posted by Radyo44 on Saturday, August 22, 2020

Suyu içtikten sonra ki hareket süper😊

Posted by SEVİYORUZ MERKEZ on Tuesday, July 28, 2020

Intense friendship

Posted by Alcent on Tuesday, June 2, 2020
Tavuğa Yem Yediren Köpek

😍🦆🦆😍

Posted by Doğadan esintiler on Monday, July 13, 2020
BEYGİR GÜCÜ İLE CALIŞAN ODUN KESME MAKİNESİ

BEYGİR GÜCÜ İLE CALIŞAN ODUN KESME MAKİNESİ

Posted by Çiftlik Ağası on Monday, May 11, 2020
"İnsanlar hayvanlar kadar merhametli değil"

"İnsanlar hayvanlar kadar merhametli değil"İzleyince hak vereceksiniz!SAĞ ÜST KÖŞEDENSAYFAMIZI BEĞENMEYİ UNUTMAYI 👍

Posted by ŞEBİNKARAHİSAR FM on Thursday, March 12, 2020
çok tatlı değiller mi

çok tatlı değiller mi

Posted by Documentary on Monday, June 22, 2020

ANNE !!!

Posted by Edeler Diyarı Tv on Saturday, March 7, 2020
Voleybolcu Köpek

olum sen nerden ögrendin voleybol oynamayı asist yapıyor bide utanmaz

Posted by Baho on Saturday, April 4, 2020
Peace Good Boi GIF - Find & Share on GIPHY

Get to know more things about China. Join the conversation!

Posted by China Daily on Monday, May 20, 2019

Ölen sahibini videoda izleyen kedinin tepkisi 😢

Posted by Kedi Kulübesi on Tuesday, April 30, 2019

Şahin Usta,Dolmuş durağında ,Kırşehir-Gölhisar arası dolmuşlarına ”Meydancı” geleneğini sürdürüyor.Kısa bir görüntüsünü aldım.İlerlemiş yaşına rağmen gür sesiyle ”Yenice,Sanayi, Gölhisar,Petlaaaaaas! ” diye bağırarak dolmuşun arka koltuklarına başını uzatıp” Arka koltuğu dörtleyin! ”dedikten sonra saatine bakarak ”Hadi kaptan!” diyerek dolmuşu kaldırıyor. Bu böyle akşama kadar devam ediyor. Kolay gelsin Şahin Usta .

Павлины

Posted by Галина Костарева on Monday, November 25, 2019

Esgiler cefasini cekmis şimdikiler sefasini suruyor galiba

Posted by Giresun GÜCE ilitköyü on Thursday, August 22, 2019

😳😳😳😳

Posted by Riyas Riya on Wednesday, September 20, 2017

Posted by Siezar Anthony Villarreal on Sunday, November 3, 2019

Posted by TC Reşit Çağın on Sunday, November 17, 2019

Posted by TC Ahmet Sütçü on Tuesday, November 19, 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir